Resme ilk baktığınızda hangi hayvanı gördünüz?Resme ilk baktığınızda hangi hayvanı gördünüz?

Ayrıntıları incelerken ne kadar dikkatlisiniz? İşte dikkatinizi ölçmeniz için sosyal medyada popüler olmuş sorular.

Sosyal medyada paylaşılan yeni bir görüntüde, mavi bir arka plan üzerinde 25 kar tanesi görülüyor. Bu şekillerin hepsi  altıgen olmasına rağmen sadece ikisi birbirinin tıpatıp aynısı… Bilim insanları, nesneleri hızlı bir şekilde eşleştirebilen kişilerin daha iyi konsantrasyona ve görsel hafızaya sahip olduğunu gösteren birçok araştırma yaptı.
Eğer, aynı şekle sahip kar tanelerini 30 saniyenin altında bulabilirseniz, muhtemelen siz de iyi bir konsantrasyona ve görsel hafızaya sahipsiniz.
Cevaplar galerinin sonunda…
Lacivert ve mor çizgilerin arasında hayvanı görüp göremedikleri sorulan bir görsel Hindistan’da viral oldu.Fotoğrafın paylaşıldığı siteye göre, eğer görselde Aslan görüyorsanız, lider bir kişilik olduğunuz belirtiliyor.Resimde aslan gören kullanıcıların doğuştan bir lider olduğunu belirten site “Doğuştan liderler veya aslan kişilik tiplerine sahip kişiler, genellikle iş yerinde güçlü karar vericilerdir.” ifadelerini kullandı.
Bu kez bir TikToker tarafından paylaşılan görselde, ilk bakıldığında kanatlarını açan bir kuş gördüyseniz büyük olasılıkla mantıklı ve pratik bir insan olduğunuz belirtildi.Ancak önce timsahları gördüyseniz, bu sizin çok hassas ve yaratıcı bir insan olduğunuzu, basit şeylerde güzelliği görebildiğinizi ve genellikle çevrenizden ilham aldığınızı gösterir.
TikTok’ta içerik üreticisi Mia Yilin’in paylaştığı resimde hem bir adam hem de bir penguen var.
Hangisini daha önce gördüyseniz gerçek kişiliğinizi ortaya çıkarabilir.
ilk Pengueni gördüyseniz, özgürlük ve özerklik için yanıp tutuşan bağımsız bir ruhsunuz demektir.Kendi ilgi alanlarınızın ve hedeflerinizin peşinden gidecek alana sahip olduğunuzda başarılı olursunuz.Eğer ilk bakışta adamı gördüyseniz altıncı hislerinizin kuvvetli olacağını belirtti.Ayrıca Mia, “Sezgileriniz sıra dışı ve diğer insanların duygularını ve niyetlerini kolayca hissedebiliyorsunuz” dedi.
Sence yukarıda verilen sayıların doğru sonuca ulaşması için aralarına hangi işlem getirilmeli. Unutma yalnızca 4 işlemden 3’ünü kullanabilirsin.
Baykuşların arasına saklanmış bir kedi var. Bu kediyi bulabilir misin?
Koyunların arasında gizlenmiş üç bulut var. Bulutların doğru yerlerini bulabilir misin?
Tavukların arasında üç baykuş gizlenmiş. Sence bu üç baykuş nerede?
Güllerin içinde gizlenen üç adet kalp mevcut. Bu kalpleri kopya çekmeden bulabilir misin?
Domateslerin arasına üç elma karşışmış. Sence bu üç elma nerede?
Kakadu papağanlarının arasında saklanmış dört güvercini bulabilir misin?
Pandaların arasına gizlenmiş bir futbol topu bulunuyor. Futbol topunu görebiliyor musun?
Kaktüslerin arasında kamufle olmuş bir elma bulunuyor. Bu elmanın nerede olduğunu görebilir misin?Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*